ripMožná by stálo za to zmínit, že ten "vracák", nebo "návratová linie" který pomáhá dostat se zpátky za vlny může být taky dost nebezpečný a odnést nepříjemně daleko na moře. I když v kajaku to nemusí být takový problém jako pro plavce... Myslím, že se tomu říká rip a občas se na plážích, kde je silný, objevuje výstražná tabule. Akorát bych dal bacha na neznámých nebo surfaři neobydlených terénech...
|
serfing s PálavouJá osobně jsem zkoušel serfování s Pálavou v Chorvatsku 2002 a když šla vlna kolem metru bylo to cosi úchvatného, avšak s kajakem se to určitě nádá porovnat to musí být úplné žůžo a povození.
|
|
|