Ahoj Vojto
to já bych chtěl taky, jenže je to v místě, které se díky tomu že cca 300 m nad tím je nesjízdný jez a cca 500 m pod tím taky, v podstatě nejezdí, protože kdo chce jet spodek, tak prostě nastupuje až pod tím.
V místě opravdu je pouze Sokol Harta. Kdyby byli zároveň i našimi členy, tak to bylo bez problému.
Bohužel při mnohých jednáních s úřady jsem se dostal do situace, koho vlastně je oprávněna zastupovat ČSK VT a kdo jí na to dal mandát.
Tam, kde je volná řeka nebo tam kde se běžně jezdí nemáme problém s prokázáním toho, že tam naši členové jezdí, ale tady to problém byl a velmi pracně jsme to prokazovali už při tom odvolání proti rozhodnutí stavebního úřadu. I proto stavební úřad trval na dohodě s investorem. Kdybychom trvali dál na odvolání, tak to šlo na kraj s naprosto nejistým výsledkem.
I proto chceme, aby vznikla organízace či spolek, která by zastřešila daleko víc vodáků, nežli ČSK VT. Prostě úřady se snaží mít co nejvíc volnou cestu a my jsme v tuto chvíli pro ně brzdou.
Ešus