Raft.cz

Tisk z adresy http://www.raft.eu/Clanek-Rakouska-klasika---Salza-.aspx?ID_P=28 ID_clanku=909
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Rakouská klasika - Salza

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Co přebejvá....
Typík
04.07.2008 13:27
Teda panstvo, my bysme snad dokázali zhádat i nad výroční zprávou Klubu chovatelů drobného zvířectva, myslím že bysme si měli všicni povinně jít udělat pár eskymáků do nějaký ledovcový řeky (pro kamarády turisty doporučuju celkové smočení třeba na spodku čeňkárny při jarním tání). Jinak co se týká výbavy, jezdím taky s dvoupádlem, takže si občas na Sázavě vedle starejch pardálů se žebrovkou, kloboukem a dýmkou připadám jako kosmonaut, no ale co se dá dělat. Už jsem taky pár ran schytal a tvrdím že co přebejvá nemůže chybět. Takže příští tejden si jdu pro loketní chrániče. To budou slečny v kempu v Týnci čumět...... 😀
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama