Maňásek - neprávem opomíjená legenda Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Tvoje pracky bych chtěl míChobotnice13.11.2018 8:57Tak nejmarkantnější rozdíl vidim krom pohodovějšího timingu v tom že s epoxidem si tkanina mnohem lépe lehá do tvaru. Stran štětců - mně i po vymytí ztuhly a navíc když spočitám toluen, opičku po toluenu a čas strávenej preciznim vymytim, radši štětce i válečky vyhazuju. Na Loď jich zas tolik nespotřebuju. Na zakázku co jsem dělal v letě mi přijela celá bedna štětců a válečků. Kupuju hodně laciný štětce (v Obi maj takovou výhodnou sadu) který na natírání musej bejt hrozný, ale na laminování jsou super, protože mají silný syntetický štětiny a tupování s nima má mnohem větší důraz. Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!