Raft.cz

Tisk z adresy http://www.raft.eu/Clanek-Liticky-oblouk.aspx?ID_P=9 ID_clanku=1001
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Litický oblouk

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Re: jedna Pálava?
kmochacek
13.05.2009 18:14
Ta solidarita funguje všeobecně, zatím jsem se s tebou popisovanou reakcí ještě nikde nesetkal. Slečna byla nejpíš nevodák nebo měla špatné učitele.

Ale na vodě 100% platí pomoz si sám a bude ti pomoženo, žádné spoléhání na druhé neuznávám.

Na druhou stranu jet na organizované splutí s jednou lodí bych se nebál. Téměř každá oslovená parta tě vezme mezi sebe.Bude od tebe ale přirozeně očekávat, že víš do čeho jdeš a dokážeš se o sebe v zásadě postarat. Prostě nebýt přítěží 😀
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama