Je nutné nařizovat dětem používání vest? Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Radikálové abstinentiKmochacek17.09.2011 21:29proč tak ostrá reakce? Wollejoffka sám instinktivně předpokládá, že se to na vůdce malých plavidel vztahovat nemusí Pro běžný život, kdy nepotřebuješ k činnosti nějakou licenci (např. řidičák), prakticky netřeba znát přesné znění zákonů a ost. předpisů. Stačí být jen přirozeně inteligentní (tedy být schopen analogie) a řídit se jistými morálními zásadami.Teprve až tě nějaký problém začne opravdu zajímat, podíváš se do příslušných paragrafů... Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!