Raft.cz

Tisk z adresy http://www.raft.eu/Clanek-Jak-to-bude-letos-s-Liticakem.aspx?ID_P=93 ID_clanku=1338
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Jak to bude letos s Litičákem

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Re: Staci to na spluti
Kmochacek
16.03.2012 15:18
při klasickém pouštění (12k z Pastvin) je na vodočtu v Liticích obv. 14-15k

http://www.pla.cz/portal/sap/c...

pokud zůstane ale eletrárna na Litičáku otevřená (bere myslím 4,5k), potom by to chtělo min. 18k.

Hladina vody na Pastvinách jde sice prudce dólu (hrozí přiškrcení průtoku). Ale dnes a hlavně zítra se myslím Orličky teprve rozvášní, takže jsem celkem optimista, co se dostatečného průtoku týče, ostatně nejsem sám Smajlík :
http://hydro.chmi.cz/hpps/popu...


Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama Půjčovna lodí Metuje na polských řekách