Dzika Orlica aneb hraniční toky Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Jak je to?Chobotnice26.03.2026 7:47A jak je to, když vede hranice tokem, který ale má aktivní nezničené řečiště a posunuje se? Smědá v hraničním úseku sice už není tak aktivní jako o kousek výš nad Černousy, ale i tak, při pohledu na fotomapu se dá pozorovat, jak Levotočivé meandry podnikají výpad do Polska a pravotočivé zas k nám... A patníky jsou po okolních pastvinách. 😀 Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!