Bude na dolní Sázavě sucho? Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: PokutaKlasik13.09.2013 11:17Měl jsem na toto téma včera řeč s úřadem. Mohu si stěžovat na malý průtok přes jez. Oni to vždy zaevidují a vyjedou se podívat, jestli mám pravdu. Pokud ano (za jak dlouho se tam asi dostanou ... ve středu nám třeba v důsledku manipulace na MVE stoupla voda za trenink o 7 cm), tak musí zahájit správní řízení a udělit pokutu. Takže tudy dobrá cesta nevede. Jenom naštveme všechny ... navíc občas za to nemůže mlynář na kterého je pošlu, ale mlynář nad ním ... už vidím, jak mě pak kamenuje při tréninku 😢. Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!