Vavřinecký potok - klasika na závěr sezóny Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Je to fakt mnohem lehciJirka14.10.2013 9:33JJ, Vavrinec uz je opravdu uplne jinej a hodne lehci coz je asi opravdu skoda. Je az neuveritelne jak se to muze za jednu povoden zmenit. To misto s gumovejma prsama je ted uplne rovne. Zmizelo to krasny S-icko a uplne zmizel i ten malej jez co byl hned pod nim. Fakt skoda. Mozna by stalo za to, nedky to zase obnovit. 😀 Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!