Re: mapa pro vidlákyAhoj a všem dík za reakce. Poustvo, ano, trefil jsi to skoro přesně. Jen u těch rybníků jsem si nenechal utéct obkroužení rybníka Slunečnice kolem dokola a u rybníka Srpeček byla nějakým rostlinstvem zanesena jeho užší část, tak jsem kroužil jen po té širší s vodotryskem. Prahy se neboj, přijeď, k velkým lodím mám taky nedůvěru, ale nejsou všude (Trojská peřejka pro ně není, totéž Malá říčka ap.) a ke břehu většinou nemohou, takže se jim vyhýbám po straně břehu, jak je patrné i z jedné z fotek na Bubenečském kanále.
|