Jak jsem začal s paddleboardem Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: ...Honza20.05.2019 15:19Proti gustu žádný dišputát. Jako deblíř třeba dost dobře nechápu, jak můžou lidi jezdit v kajaku a ještě dávat náklony. A přece lidi v kajaku jezdí a myslí si totéž o kanoistech.Takže jen okamžitá reakce po přečtení příspěvku kolegy HH:Jezdci na SUP aspoň nemusí policajti dávat dýchnout - střízlivej by na to určitě nevlez. Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!